Kravter jest polską firmą rodzinną zajmującą się dystrybucją wiodących i innowacyjnych produktów niemieckich w Polsce. Koncentrujemy się głównie na produktach z zakresu profilaktyki zdrowotnej oraz poprawy kondycji fizycznej. Firmę tworzy zespół profesjonalistów z zakresu obsługi konsultingowej, inwestycyjnej, prawnej, marketingowej oraz agentów sprzedaży. Posiadamy również zespół serwisantów o zasięgu ogólnopolskim.

Firma rozpoczęła działalność w 2008 roku, a od 2011 zajmuje się dystrybucją najbardziej innowacyjnej marki z zakresu treningu na świecie, milon Industries GmbH. Mimo, iż produkty milon wydawały się zbyt drogie i wyprzedzające realia polskiego rynku, to jednak sprawdzone modele biznesowe z Niemiec zostały odpowiednio dopasowane do naszych realiów i odniosły sukces. W najbliższych latach Spółka planuje wspierać koncepcje partnerskie i licencyjne polegające na kompleksowej obsłudze Inwestorów.


Będziemy koncentrować się na wspieraniu rozwoju innowacyjnych centrów zdrowia i treningu w oparciu o nasze rozwiązania rynkowe. Wierzymy w przyszłość technologii, jednak ponad wszystko wierzymy w relacje międzyludzkie. Ostrożnie dobieramy naszych partnerów. Ufamy, że długofalowo właściwy model biznesowy to organiczny wzrost w oparciu o kapitał własny.


Satysfakcja naszych klientów i relacje partnerskie są fundamentem naszego rozwoju. Stawiamy na innowacje, rzetelność i relacje. Wierzymy w tych ludzi, którzy robią to, co kochają, bo tylko wtedy działają z pasją. Zgodnie z claimem firmy milon: WE CARE ABOUT YOU

Skontaktuj się z nami

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Not readable? Change text. captcha txt