Czym jest milon?

Milon to przede wszystkim fachowa wiedza i lata badań nad biomechaniką, fizjologią i efektywnością wysiłku fizycznego, podana w postaci wysokiej klasy sprzętu treningowego z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii. Na bazie wieloletnich badań i doświadczeń stworzono koncepcję łatwego, efektywnego i bezpiecznego treningu obwodowego.

milon-milon

Milon jako klub butikowy

Milon jako inteligentny system treningowy może stanowić fundament samodzielnego i rentownego klubu. Taki klub może mieć powierzchnię od 150 do 300 m2 i posiadać system siłowo – wytrzymałościowy (złożony z 12 urządzeń) lub w większych formatach również dwa lub trzy dodatkowe obwody (siłowe, cardio, wibracyjny) w zależności od lokalnego potencjału.

Milon jako strefa w klubie

System treningowy Milon jako autonomiczna strefa może funkcjonować jako uzupełnienie większych ośrodków sportowych, hoteli, SPA, ośrodków wypoczynkowo – rekreacyjnych, wpisuje się też idealnie w centra biurowe stanowiąc efektywną przerwę w pracy i miejsce szybkiej regeneracji.

small-prod_200_7_q
Milon

Milon dla sektora medycznego

Urządzenia Milon posiadają certyfikat medyczny, dzięki czemu znajdują zastosowanie w klinikach, szpitalach, rehabilitacji i fizjoterapii. Jakość urządzeń i ich funkcjonalność sprawia, że Milon jest efektywnym i bezpiecznym sposobem pozwalającym na powrót do zdrowia lub utrzymanie kondycji fizycznej na właściwym poziomie dla osób po kontuzjach lub wymagających specjalistycznej opieki medycznej.

Milon dla seniora

Ze względu na starzejącą się społeczność Europy Zachodniej i Polski będziemy obserwować wzrost inwestycji związanych z ochroną zdrowia i tzw. wyrównaniem szans. Odpowiednio przygotowany system Milon jest doskonałym systemem treningowym dla seniora, co warto wziąć pod uwagę projektując sanatoria, domy seniora, ośrodki i kluby dedykowane osobom w wieku 65+.

Milon

Pakiety Milon:

 

 

 

  • Rodzaj nośnika danych
  • Połączenie z internetem
  • Tworzenie planów treningowych
  • Analiza w systemie milon CARE
  • Analiza w aplikacji milon
  • Responsywne treningi
  • Zmiana parametrów treningowych
  • Interakcja z użytkownikiem
  • Rodzaj wyświetlacza

*wiecej szczegółów udzielimy na podstawie indywidualnych zapytań

Przykładowe rozkłady klubów milon

Skontaktuj się z nami

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Not readable? Change text. captcha txt