ClubPlanner.
Niezbędne oprogramowanie
dla Twojego centrum sportowego.

Czym jest ClubPlanner?

Przyjazne dla użytkownika oprogramowanie zapewnia strukturę, ostrość i spokój w firmie. Moduły ClubPlanner zapewniają potężne wsparcie dla codziennej pracy Ciebie i Twoich pracowników. W ten sposób będziesz mieć kontrolę nad swoim biznesem. Oznacza to, że jesteś silny w sprzedaży i zadowolonych klientów.

952

Moduły

Cel komercyjny centrum sportowego jest prosty: rekrutuj jak najwięcej członków i utrzymuj je jak najdłużej. Dzięki temu podstawowemu pakietowi żaden potencjalny klient nie zostanie utracony, a podejmowane w odpowiednim czasie działania mogą zostać podjęte, gdy istniejący klient zagrozi zejściem. Pakiet zawiera plany sprzedaży, listy zadań i raporty, które pomogą Ci znaleźć nowych sportowców. Ponadto istnieje karta klienta, z którą możesz powiązać istniejących członków ze swoim centrum sportowym. Bardzo jasne!

Moduł planowania i rejestracji personelu

Cel komercyjny centrum sportowego jest prosty: rekrutuj jak najwięcej członków i utrzymuj ich jak najdłużej. Dzięki temu podstawowemu pakietowi żaden potencjalny klient nie zostanie utracony, a podejmowane w odpowiednim czasie działania mogą zostać podjęte, gdy istniejący klient zagrozi odejściem.

Moduł zarządzania grupami fitness

Jedna lekcja grupowa może zostać usunięta, a druga wymaga więcej godzin? Moduł Group Fitness Management zapewnia przejrzysty przegląd liczby odwiedzających w klasie. Możesz więc podjąć konkretne kroki, aby zwiększyć liczbę odwiedzających.

Moduł usługi wiadomości

Pozostań w kontakcie ze swoimi członkami w spontaniczny sposób? Następnie użyj usługi wiadomości. Dzięki temu modułowi możesz wysyłać kartki urodzinowe, e-maile z zaproszeniem i wiadomości przypominające ręcznie lub automatycznie. Praktyczny, profesjonalny i rozpoznawalny w Twoim domowym stylu.

Nowa energia.
Z programem Clubplanner

ClubPlanner jest używany przez prawie 500 klubów w 10 krajach każdego dnia. Każdego miesiąca ponad 100 000 wpisów jest rejestrowanych w ClubPlanner przez właścicieli i pracowników. I co miesiąc rośnie liczba stowarzyszonych klubów.

Skontaktuj się z nami

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Not readable? Change text. captcha txt