Polskie społeczeństwo starzeje się w alarmującym tempie, przez co stajemy przed nie lada wyzwaniem – chodzi o zapewnienie osobom w wieku dojrzałym, nierzadko także przewlekle chorym, jak najlepszego poziomu opieki medycznej. Naszą uwagę zwróciło Centrum Origin Otwock, przenoszące bezpośrednio kanadyjskie standardy na polski rynek.

To jak dotąd najnowocześniejszy w naszym kraju ośrodek kompleksowej opieki demencyjnej oraz rehabilitacji neurologicznej. Choć swoje funkcjonowanie dopiero rozpocznie za kilka tygodni (otwarcie planowane jest na styczeń 2019), sporym zainteresowaniem cieszy się już teraz. Przyczyną jest z pewnością nie tylko znaczący poziom jego architektonicznej funkcjonalności i bardzo wysokich kompetencji wykwalifikowanego zespołu, ale także pionierski model funkcjonowania, czy wyposażenie w najnowocześniejszy sprzęt rehabilitacyjny.

Jako dystrybutor światowej klasy sprzętu do ćwiczeń niemieckiej marki milon, niezwykle się cieszymy, że sektor nowoczesnej opieki senioralnej rozwija się w Polsce tak dynamicznie. Oprócz butikowych klubów fitness czy hoteli, nasze maszyny zasilają również liczne ośrodki rehabilitacyjne, by każdy mógł cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem – niezależnie od wieku.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną wersją artykułu: http://liderzyinnowacyjnosci.com/centrum-origin-otwock-swiatowy-standard-opieki-senioralnej/

Recent Posts
Skontaktuj się z nami

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym przedstawicielem!

Not readable? Change text. captcha txt